Димитър Димитров с постижения на международен турнир по спортна гимнастика

Състезателят на клуб по спортна гимнастика Пирин Благоевград 2011 Димитър Димитров записа две престижни класирания във финалите на отделните уреди на силния международен турнир по спортна гимнастика от веригата "Чалъндж Къп" в хърватския град Осиек. Димитров зае шесто място на прескок и седмо на земя. Малки греши лишиха Митко от заслужено място в топ три.

20:53, 23.05.2017

На земя Митко получи оценка 13.600 за изпълнението си, а победител стана руснакът Кирил Прокопьов. На прескок пък оценката му бе 13.950, а победител стана Аудрис Нин Рейес от Доминиканска република. Най- добрият български
гимнастик ще участва на всички турнири от сериите Чалъндж.

В началото на месец юни състезатели на клуб Пирин Благоевград 2011 ще участват в подготвителен лагер преди държавното първенство по спортна гимнастика.