Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Защо?
Защо пътешестваме /п/
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване /п/
08:00
Ритъмът на сърцето
документален филм
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
"Новото познание" със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
09:15
На първия ред на историята: „Доц. Стефан Тъпанов с Молерите“
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Премеждията на свещената книга
Премеждията на Свещената книга /по повод 140 години Български парламент/
документален филм
13:00
№1 Туризмът: Ловът - страст и единение с природата
/БНТ 2 Варна/п/
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Джинс
Джинс
Родът на Борис Станимиров
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Защо?
Защо има различни професии
16:30
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/
19:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Апостолите от 1876 година /п/
20:20
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /5 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /5 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
​Непознат ​
Непознат
игрален филм /Испания, 2015 г./, режисьор Дани Де ла Торе, в ролите: Луис Тосар, Хавиер Гутиерес, Елвира Мингес, Фернандо Кайо и др. (14)
01:05
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:20
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Варна/п/
01:50
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Русе/п/
02:45
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /5 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /5 епизод/п/ (14)
06:00
Защо?
Защо има различни професии /п/
06:30
Пей ми песен - мама Гуга
документален филм
07:00
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване /п/
07:30
 Приказка без край
Приказка без край /115 г. от първото куклено представление в София/
документален филм
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Апостолите от 1876 година /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Варна/п/
11:30
Младите иноватори
Младите иноватори
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Русе/п/
15:00
Днес и утре
Днес и утре
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Защо?
Защо градим храмове
16:30
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/
19:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Светът за Априлската епопея /п/
20:20
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /6 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /6 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Град Кът Банк
Град Кът Банк
игрален филм /САЩ, 2014 г./, режисьор Мат Шакман, в ролите: Лайъм Хемсуърт, Тириса Палмър, Били Боб Торнтън, Джон Малкович, Брус Дърн, Оливър Плат и др. (14)
01:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:15
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
01:45
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Варна/п/
02:45
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /6 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /6 епизод/п/ (14)
06:00
Защо?
Защо градим храмове /п/
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
08:00
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Светът за Априлската епопея /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика
Вечната музика
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
На концерт с БНТ 2
/БНТ 2 София/избрано/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Защо?
Защо е измислен етикетът
16:30
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/
19:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Христо Ботев - между стиха и смъртта /п/
20:20
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /7 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /7 епизод/ (14)
23:00
Монахът
Монахът
игрален филм /Франция, Испания, 2011 г./, режисьор Доминик Мол, в ролите: Венсан Касел, Жералдин Чаплин, Дебора Франсоа, Жозефин Жапи, Серхи Лопес и др. (14)
00:45
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
01:15
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:15
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:15
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
03:45
Вечната музика
Вечната музика
/п/
04:15
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /7 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /7 епизод/п/ (14)
06:00
Защо?
Защо е измислен етикетът /п/
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
08:00
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Христо Ботев - между стиха и смъртта /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Парламентарен контрол
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
На първия ред на историята: „Доц. Стефан Тъпанов с Молерите“
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Защо?
Защо трябва да бъдем добри
16:30
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
"Новото познание" със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
Фениксът Токио
Фениксът Токио
документален филм /Франция, 2017 г./, режисьор Оливие Жулиен /първа част/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/
19:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Търновската конституция пред съда на историята
20:20
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /8 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /8 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Концерт на Стефан Вълдобрев & "Обичайните заподозрени"
Празници на изкуствата "Аполония 2017"
00:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:00
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
01:30
В близък план
В близък план
/п/
02:00
Европейски маршрути
Европейски маршрути
02:15
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:45
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /8 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /8 епизод/п/ (14)
06:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:30
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Русе/п/
07:00
Сид - дете на науката 2
Сид – дете на науката 2
анимационен сериал
07:25
Точица
Точица
сериен анимационен филм
07:50
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
08:15
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Русе/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
09:15
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/
09:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
10:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
11:00
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/
11:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Благоевград/п/
13:00
В близък план
В близък план
/п/
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
15:00
Световните градове на България: Сапарева баня - началото на началото
документален филм
15:25
Апостолите
Апостолите
игрален филм /1976 г./, режисьор Борислав Шаралиев, в ролите: Радко Дишлиев, Антоний Генов, Стоян Стоев, Илия Караиванов, Стефан Стефанов, Васил Мирчовски, Вельо Горанов и др.
17:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/п/
18:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
19:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
19:30
Арт стрийм
Арт стрийм
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
20:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване
20:30
Скришна игра
Скришна игра
игрален филм /копродукция, 2005 г./, режисьор Михаел Ханеке, в ролите: Даниел Отьой, Жулиет Бинош, Морис Бенишу, Ани Жирардо и др. (12)
22:25
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
22:40
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
23:40
Пътуване с песента
Пътуване с песента
музикален филм за композитора Тончо Русев /2007 г./
01:20
Туристически маршрути
Туристически маршрути
01:50
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:20
Скришна игра
Скришна игра
игрален филм /п/ (12)
04:15
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
05:10
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 Русе/п/
05:25
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите
документална поредица /1 епизод/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:25
Откакто свят светува
Откакто свят светува
/БНТ 2 София/п/
06:55
Сид - дете на науката 2
Сид – дете на науката 2
анимационен сериал
07:20
Точица
Точица
сериен анимационен филм
07:45
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
08:10
Печатът на Светия Дух
Печатът на Светия Дух
документален филм /2003 г./
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Неделна литургия
Неделна литургия
пряко предаване от Благоевград
10:30
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 София/п/
11:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Приказките на госпожа Виола
/БНТ 2 Варна/
13:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
15:00
До Европа и напред
До Европа и напред
15:30
Беленският мост
Беленският мост
документален филм
15:55
Такава смърт няма
Черно-бяло кино: „Такава смърт няма“
игрален филм /България, 1973 г./, режисьор Велко Йорданов, в ролите: Юри Ангелов, Георги Велчовски, Александър Александров, Герасим Младенов, Марин Янев, Георги Гайтаников и др.
16:45
Концерт на женския народен хор "Цветница"
/БНТ 2 Варна/
17:30
На опера с БНТ 2: "Дон Карлос"
/БНТ 2 Пловдив/
18:00
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
18:15
Натисни F1
Натисни F1
/п/
18:30
"Новото познание" със Стойчо Керев
Новото познание
19:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии
19:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
20:00
Фениксът Токио
Фениксът Токио
документален филм /Франция, 2017 г./, режисьор Оливие Жулиен /първа част/п/
20:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
21:00
Бохеми
опера от Джакомо Пучини, спектакъл на Държавна опера - Стара Загора, режисьор-постановчик Огнян Драганов, диригент Ивайло Кринчев
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:15
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:15
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
00:30
Джинс
Джинс
Борис Станимиров /п/
01:00
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
01:30
Норма - опера от Винченцо Белини
постановка на Софийската опера и балет /първа част/п/
03:00
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
03:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Благоевград/п/
04:00
Младите иноватори
Младите иноватори
документална поредица за иновации и нови технологии /п/
04:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
05:00
В близък план
В близък план
/п/
05:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
06:00
Защо?
Защо трябва да бъдем добри /п/
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване /п/
07:55
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Русе/п/
08:05
Майстори на българското слово: Валери Петров
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Търновската конституция пред съда на историята /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 София/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
14:00
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
14:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите
документална поредица /2 епизод/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: ЕТНО
/БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Защо?
Страстната седмица
16:30
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Пловдив/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Благоевград/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/
19:20
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
20:10
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/
20:40
В близък план
В близък план
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
"Новото познание" със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
22:30
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Концерт на женския народен хор "Цветница"
/БНТ 2 Варна/п/
00:10
Натисни F1
Натисни F1
/п/
00:25
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Пловдив/п/
00:55
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
01:10
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:05
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:35
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 София/п/
03:05
Младите иноватори
Младите иноватори
/п/
03:35
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
04:05
Япония днес
Япония днес
04:25
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:25
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2: ЕТНО
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
06:00
Защо?
Страстната седмица /п/
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване /п/
07:55
Народ, толкова надарен ...
Народ, толкова надарен ...
филм за художника Иван Мърквичка
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
"Новото познание" със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
09:15
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Джинс
Джинс
Родът на Кирил Маричков
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Защо?
Светите Апостоли
16:30
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/
19:20
В памет на Виолета Гиндева Знаци по пътя
19:50
Изкуството на 21 век
20:20
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /9 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /9 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Черното огнивче
Черното огнивче
игрален филм /Швеция, Мексико, Дания, 2007 г./, режисьор Улф Хултберг, в ролите: Микаел Нюквист, Луми Кавазос, Кейт Дел Кастийо, Лиса Верлиндер, Карстен Норгаард, Патртик Бърджин и др. (14)
01:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:15
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Варна/п/
01:45
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Русе/п/
02:45
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /9 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /9 епизод/п/ (14)
06:00
Защо?
Светите Апостоли /п/
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
08:00
Рила - приказна и неповторима
Рила-приказна и неповторима
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Септемврийското въстание – 90 години подем и погром /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Варна/п/
11:30
Младите иноватори
Младите иноватори
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
На опера с БНТ 2: "Дон Карлос"
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Русе/п/
14:55
Христина Морфова
Христина Морфова /130 години от рождението на оперната прима/
документален филм /1991 г./
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Защо?
Добрият християнин
16:30
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:50
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Русе/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Варна/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Варна/
19:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Гео Милев – екзекуция на българската духовност /п/
20:20
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /10 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /10 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Фалшификаторът
Фалшификаторът
игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Лорънс Рок, в ролите: Лорън Бакол, Джош Хъчърсън, Алфред Молина, Били Бойд, Дина Истууд, Адам Годли, Скот Истууд, Алекзандра Карл и др. (14)
00:55
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:10
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
01:40
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Варна/п/
02:45
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /10 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /10 епизод/п/ (14)
06:00
Защо?
Добрият християнин /п/
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
08:00
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Гео Милев – екзекуция на българската духовност /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Русе/п/
11:30
Вечната музика
Вечната музика
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Опера на открито
Опера на открито
/БНТ 2 Варна/избрано/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Варна/п/
15:00
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
16:00
Защо?
Възкресение
16:30
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Благоевград/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Пловдив/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Пловдив/
19:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
100 години без Яворов /п/
20:20
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /11 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /11 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Децата на Хуан Ши
Децата на Хуан Ши
игрален филм /Австралия, Китай, Германия, 2008 г./, режисьор Роджър Спотисууд, в ролите: Рада Мичъл, Джонатан Рийс Майърс, Мат Уокър, Мишел Йео, Чоу Юн Фат и др. (14)
01:25
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:40
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /11 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /11 епизод/п/ (14)
06:00
Защо?
Възкресение /п/
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
/п/
08:00
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
100 години без Яворов /п/
09:45
Библиотеката
Библиотеката
10:45
Натисни F1
Натисни F1
/п/
11:00
Приказките на госпожа Виола
/БНТ 2 Варна/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Пречистването
Пречистването
филм за обредите преди Великден
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
До Европа и напред
До Европа и напред
/п/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
16:00
Защо?
Вяра, надежда и любов
16:30
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
"Новото познание" със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
18:00
Знаете ли…
Знаете ли...
Софийските паркове
18:20
Евроизбори 2019: Встъпителни клипове
18:35
Днес и утре
Днес и утре
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 София/
19:20
Клуб „История.bg“
20:20
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /12 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /12 епизод/ (14)
23:00
"Стабат Матер" от Антонин Дворжак
концерт на Софийската филхармония с диригент Урош Лайовиц и солисти Милена Георгиева, Валентина Куцарова, Михаел Беджай, Валери Турманов
00:30
Световното яйце
пролетни и Великденски обичаи
01:00
Натисни F1
Натисни F1
/п/
01:15
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
01:45
В близък план
В близък план
/п/
02:15
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
02:45
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:45
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:15
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /12 епизод/п/
05:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /12 епизод/п/ (14)
06:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:30
Пазители на традициите
Пазители на традициите
предаване за фолклорните обреди и обичаи /БНТ 2 Варна/п/
07:00
Имам да ти казвам нещо: Иисус
07:15
Сид - дете на науката 2
Сид – дете на науката 2
анимационен сериал
07:40
Точица
Точица
сериен анимационен филм
08:05
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 София/п/
09:30
Вяра и общество с Горан Благоев
Вяра и общество с Горан Благоев
10:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/
11:00
Спомени ми песните и ще ме върнеш към живот
Спомени ми песните и ще ме върнеш към живот
филм за народната певица Верка Сидерова
11:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Пловдив/п/
13:00
В близък план
В близък план
/п/
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
15:00
Ленти и документи: „Чудотворната вода“
документален филм
15:40
След края на света
След края на света
игрален филм /копродукция, 1999 г./, режисьор Иван Ничев, в ролите: Катерина Дидаскалу, Стефан Данаилов, Жана Даковска, Златил Давидов, Васил Михайлов, Татяна Лолова, Георги Калоянчев, Джоко Росич и др.
17:30
На опера с БНТ 2: "Дон Карлос"
/БНТ 2 Пловдив/п/
18:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
19:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
19:30
Арт стрийм
Арт стрийм
предаване за културните събития в Пловдив - Европейска столица на културата 2019 /БНТ 2 Пловдив/
20:00
Музика, музика...
Музика, музика...
музикално-образователно предаване
20:30
Дом от карти
Дом от карти
игрален филм /Италия, САЩ, 1993 г./, режисьор Майкъл Лесак, в ролите: Катлийн Търнър, Томи Лий Джоунс, Парк Овърол и др.
22:15
НОВО 10 + 2
Ново 10 + 2
музикална класация
23:15
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:15
Силвия Кацарова и приятели
концерт с участието на Васил Найденов, Теди Кацарова, група "Фактор", група "Турбо" и др.
01:35
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:05
Дом от карти
Дом от карти
игрален филм /п/
03:50
Знаете ли, че...
04:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
05:00
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 София/п/
05:30
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите
документална поредица /2 епизод/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/п/
06:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
/БНТ 2 София/п/
07:00
Вълшебните приказки на щурчето
Незнайният гост
07:25
Сид - дете на науката 2
Сид – дете на науката 2
анимационен сериал
07:50
Точица
Точица
сериен анимационен филм
08:05
Сафарито на Скаут
Сафарито на Скаут
тв филм
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
09:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
10:00
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 Варна/
10:15
Олтарите на България: Роженската твърдина
/БНТ 2 Благоевград/
10:30
Неделна литургия
пряко предаване от София
11:30
Децата на Балканите - с духовност в Европа
Децата на Балканите - с духовност в Европа
документален филм
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Невероятна история
Черно-бяло кино: „Невероятна история “
игрален филм /1964 г./, сценарист Радой Ралин, режисьор Владимир Янчев, в ролите: Георги Черкелов, Рангел Вълчанов, Георги Попов, Георги Калоянчев, Пенчо Петров, Радой Ралин, Георги Парцалев, Бистра Гутева, Григор Вачков, Никола Дадов и др.
13:45
До сърцето
тв новела /2017 г./, режисьор Димитър Шарков
14:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
15:00
Хвърчила
Хвърчила
концерт на детско шлагерно студио „Да“
15:20
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/
15:30
№1 Туризмът: Образованието – традиции и бъдеще
/БНТ 2 Варна/
16:00
Концерт на фолклорен ансамбъл "Странджа"
Празници на изкуствата Аполония - 2018
17:30
На концерт с БНТ 2
/БНТ 2 София/
18:00
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
18:15
Натисни F1
Натисни F1
/п/
18:30
"Новото познание" със Стойчо Керев
Новото познание
19:00
Туристически маршрути
Туристически маршрути
19:30
Откакто свят светува
Откакто свят светува
предаване за фолклор /БНТ 2 София/п/
20:00
Балканска треска
концерт на трио Теодосий Спасов/кавал/, Влатко Стефановски/китара/ и Мирослав Тадич/китара/
21:00
"Севилският бръснар" от Джоакино Росини
спектакъл на Кралската опера на Валония /Белгия/
23:35
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:35
Джинс
Джинс
Родът на Кирил Маричков /п/
01:05
НОВО 10 + 2
Ново 10 + 2
музикална класация /п/
02:05
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
02:35
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
02:50
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
03:20
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
03:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Пловдив/п/
04:00
Спомени ми песните и ще ме върнеш към живот
Спомени ми песните и ще ме върнеш към живот
/п/
04:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
05:00
В близък план
В близък план
/п/
05:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
06:00
Защо?
Вяра, надежда и любов /п/
06:30
Концерт на Детския хор на БНР
07:25
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване /п/
07:55
Поклоннически пътеписи от Адриатика до Преспа
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
Клуб „История.bg“
/п/
09:45
Неврокопска съкровищница
концерт на Неврокопския ансамбъл за народни песни и танци /БНТ 2 Благоевград/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Благоевград/п/
11:30
Домът на вярата
Домът на вярата
документална поредица /БНТ 2 Варна/п/
11:45
Олтарите на България
Олтарите на България
/БНТ 2 Благоевград/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
14:00
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
14:30
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Пловдив/п/
15:00
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите
Защо да стигнем по-далеч: Прекосяването на Вогезите
документална поредица /3 епизод/
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
16:00
Защо?
Защо разказваме приказки
16:25
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути
18:00
Великденски концерт на Хора на Софийските момчета - диригент проф.д-р Адриана Благоева
пряко предаване от столичния храм "Света Параскева"
19:00
Златни ръце
Златни ръце
/БНТ 2 Варна/п/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Благоевград/
19:20
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
20:10
Репетиция
Репетиция
предаване за сценични изкуства и музикални събития /БНТ 2 Пловдив/п/
20:40
В близък план
В близък план
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
"Новото познание" със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
22:30
Аварийно кацане
Аварийно кацане
игрален филм /2010 г./, режисьори: Кристина Грозева и Петър Вълчанов, в ролите: Тодор Танчев, Стефан Денолюбов, Христофор Недков, Елен Колева и др.
23:30
Васил Петров с Биг Бенд на БНР
00:30
Натисни F1
Натисни F1
/п/
00:45
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Пловдив/п/
01:15
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Благоевград/п/
02:15
Репетиция
Репетиция
/БНТ 2 Пловдив/п/
02:45
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
03:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
03:45
Поклоннически пътеписи от Адриатика до Преспа
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
04:20
Неврокопска съкровищница
концерт на Неврокопския ансамбъл за народни песни и танци /БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
06:00
Защо?
Защо разказваме приказки /п/
06:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
07:30
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване /п/
08:00
Седемте чудеса на Крайдунавска Добруджа
документален филм /БНТ 2 Русе/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
08:45
"Новото познание" със Стойчо Керев
Новото познание
/п/
09:15
Да изсвириш виртуозно живота си
Да изсвириш виртуозно живота си
документален филм за пианиста Юри Буков /БНТ 2 Варна/
09:55
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
11:00
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Пловдив/п/
11:30
Музика, музика...
Музика, музика...
/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Арт стрийм
Арт стрийм
/БНТ 2 Пловдив/п/
14:00
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Благоевград/п/
15:00
Джинс
Джинс
Родът на Гьока Хаджипетров от гр.Пловдив
15:30
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
16:00
Защо?
Защо корабът плава
16:30
Бърколино
Бърколино
детски куклен тв сериал
16:45
Бързо, лесно, вкусно
Бързо, лесно, вкусно
кулинарно предаване
17:15
Натисни F1
Натисни F1
образователна поредица за дигитална култура с водещ Крис Захариев
17:30
Знание.БГ
Знание.БГ
образователно предаване /БНТ 2 Варна/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
18:20
60 минути за култура
60 минути за култура
информационно предаване за култура /БНТ 2 Русе/
19:10
10 000 крачки
10 000 крачки
/БНТ 2 Русе/
19:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
1876-1879 - временно руско правителство в България /п/
20:20
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /13 епизод/
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /13 епизод/ (14)
23:00
По света и у нас
По света и у нас
информационна емисия
23:25
Смелият
Смелият
игрален филм /САЩ, 1997 г./, режисьор Джони Деп, в ролите: Маршъл Бел, Елпидия Карило, Джони Деп, Марлон Брандо и др. (16)
01:25
Знание.БГ
Знание.БГ
/БНТ 2 Варна/п/
01:55
60 минути за култура
60 минути за култура
/БНТ 2 Русе/п/
02:50
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:50
Пътувай с БНТ 2
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:20
Търсачи на реликви
Търсачи на реликви
сериен тв филм /13 епизод/п/
05:05
Романтичният доктор
Романтичният доктор
сериен тв филм /13 епизод/п/ (14)

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Ерик Рубин не прогнозира скорошно отпадане на визите за българи до САЩ

15:14

Ерик Рубин не прогнозира скорошно отпадане на визите за българи до САЩ

Ерик Рубин не прогнозира скорошно отпадане на визите за българи до САЩ
Ново силно земетресение във Филипините

14:35

Ново силно земетресение във Филипините

Ново силно земетресение във Филипините
„Ислямска държава“ пое отговорност за атентатите в Шри Ланка(актуализирана)

14:30

„Ислямска държава“ пое отговорност за атентатите в Шри Ланка(актуализирана)

„Ислямска държава“ пое отговорност за атентатите в Шри Ланка(актуализирана)

Филми в програмата днес
Гимназия "Черна дупка"

БНТ 1 | 23.04.2019 15:15

Гимназия "Черна дупка"

Гимназия "Черна дупка"
Какво ще се случи 2

БНТ 1 | 23.04.2019 16:30

Какво ще се случи 2

Какво ще се случи 2
Двойно оцеляване

БНТ HD | 23.04.2019 17:00

Двойно оцеляване

Двойно оцеляване

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 54.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 52 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 105 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 73.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 56.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 70 kb)
БНТ 3 Свали (Excel, 98.5 kb)
BNT 4 Свали (Excel, 64 kb)

РЕКЛАМА

От новините Очаква ни дъждовен Великден