Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Да се надсвирваш с времето
фолклор
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Непознатият Георги Марков /п/
07:30
Култура.БГ
Култура.BG
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
09:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
10:50
Сцени от модерния живот в Китай
/п/
11:00
Парламентарен контрол
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Капри
Капри
сериен тв филм /50 епизод/п/
14:55
Япония на фокус
15:05
Пътеводител БГ
/избрано/п/
15:35
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
16:05
Магна аура - изгубеният град
Магна Аура, изгубеният град – Странен свят
тв сериен филм /4 серия/
16:35
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /5 епизод/
17:00
Световно първенство по волейбол /мъже/: Финландия – Куба
пряко предаване от Русе
19:00
Светлина от сенки - през обектива на Иво Хаджимишев
Светлина от сенки - през обектива на Иво Хаджимишев
документален филм
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
Евроновини: В бъдещето
20:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
21:00
С ботевски дух
документален филм за Стефан Продев
21:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Край и начало в есента на 1918 г. /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Музика в Балабановата къща
/първа и втора част/
00:25
Опрощаване на греховете
Опрощаване на греховете
игрален филм /Румъния, САЩ, Украйна, 2017 г./, режисьор Кеони Уаксман, в ролите: Стивън Сегал, Байрън Ман, Джош Барнет. Адина Стетку, Вини Джоунс и др. (16)
02:00
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /4 епизод/п/
02:25
Метафора
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
03:10
Америка днес
/п/
04:10
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:35
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:05
Духовна обител: Благословението от Чудотворец
/БНТ 2 Пловдив/п/
05:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
06:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:30
Три алюра
Три алюра
документална поредица /1 епизод/
07:00
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
07:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
08:00
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Пътеводител БГ
/избрано/п/
09:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/избрано/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
България от край до край 2
/8, последен епизод/
11:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
13:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
14:00
Американският черен красавец
Американският черен красавец
игрален филм /САЩ, 2005 г./, режисьор Ричард Габай, в ролите: Дийн Стокуел, Даниел Кийтън, Марк Кийли, Крис Хънтър, Лий Лейл, Питър Джейсън, Уилям Макнамара, Лийф Гарет и др.
15:25
Поучителната история за живота на братя Прошек
Поучителната история за живота на братя Прошек
документален филм
16:20
Музика за сърцето
концерт на Николай Гяуров и Мирела Френи, съпровожда оркестърът на Софийската опера под диригентството на Емил Чакъров /п/
17:25
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/
17:55
Имало едно време един уестърн
Имало едно време един уестърн
игрален филм /2015 г./, режисьор Борис Десподов, в ролите: Клаудия Кардинале, Диана Паскалиева, Алекс Брендемюл и др.
19:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Световно първенство по волейбол /мъже/: Холандия – Бразилия
пряко предаване от Русе
22:30
Европейски маршрути
Европейски маршрути
22:50
По света и у нас
По света и у нас
23:05
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:05
Америка днес
/п/
01:05
Окото на Минотавъра
Окото на Минотавъра
документален филм /п/
01:50
Опрощаване на греховете
Опрощаване на греховете
игрален филм /п/ (16)
03:30
Три алюра
Три алюра
документална поредица /1 епизод/п/
04:00
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
05:30
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
06:30
Три алюра
Три алюра
документална поредица /2 епизод/
07:00
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
07:30
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
08:00
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
08:30
Неделна литургия
Архийерейска Света литургия по случай  1125 години от Първия църковно–народен събор в Преслав – пряко предаване от Варна
10:30
Български уроци – аз уча български
/п/
11:00
Библиотеката
Библиотеката
/избрано/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Шифт
Шифт
12:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
13:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
14:00
Страхотни момичета
Страхотни момичета
игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Наоми Фонър, в ролите: Дакота Фанинг, Елизабет Олсън, Бойд Холбрук, Стърлинг Джоунс, Клеър Фоули, Кларк Грег, Деми Мур, Ричард Драйфус, Оуен Кембъл, Питър Сарсгаард и др. (12)
15:30
Скалните манастири в България
документална поредица /БНТ 2 Русе/1 част/
16:05
Иконостасът
Черно-бяло кино: „Иконостасът“
игрален филм /1968 г./, режисьори: Тодор Динов и Христо Христов, в ролите: Емилия Радева, Димитър Ташев, Виолета Гиндева, Николай Узунов, Ани Спасова, Борис Арабов, Димитър Панов, Наум Шопов, Стефан Пейчев, Кунка Баева, Марин Тошев, Милена Атанасова, Милен Пенев, Стефан Мавродиев и др.
17:35
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/
18:05
Българите в Албания
Българите в Албания
документална поредица /БНТ 2 Благоевград/1 част/
18:40
Америка днес
/п/
19:30
На опера с БНТ 2: "Ромео и Жулиета"
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
Световно първенство по волейбол /мъже/: Холандия – Франция
пряко предаване от Русе
22:30
Да изпреварваш съвремието – Пламен Карталов /режисьорът на 70 г./
документален филм /2002 г./
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:15
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
00:45
Страхотни момичета
Страхотни момичета
игрален филм /п/ (12)
02:15
Димитър Шишманов: За размишление
Димитър Шишманов: За размишление
документален филм /п/
03:15
Очарователни погледи от Китай
798 район на изкуството в Китай /п/
03:25
Три алюра
Три алюра
документална поредица /2 епизод/п/
03:55
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
04:25
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:25
Скалните манастири в България
документална поредица /БНТ 2 Русе/1 част/п/
06:00
Петолиние от шевици
Петолиние от шевици
музикален филм за акад.Николай Кауфман
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Край и начало в есента на 1818 г. /п/
07:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
09:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
11:00
Български уроци – народни танци, песни и обичаи
/избрано/п/
11:30
Пред олтара на операта
/избрано/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Пътеводител БГ
/избрано/
13:55
5 минути София
14:05
Поучителната история за живота на братя Прошек
Поучителната история за живота на братя Прошек
документален филм /п/
15:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
16:00
Магна Аура, изгубеният град – Изчезнали следи
тв сериен филм /5 серия/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
17:00
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /6 епизод/
17:25
5 минути София
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Капри
Капри
сериен тв филм /51 епизод/
19:15
София град
Ленти и документи: „София град“ документален филм /1988 г./
20:10
5 минути София
20:20
Световно първенство по волейбол /мъже/: Бразилия – Канада
пряко предаване от Русе
22:30
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
23:20
Две звезди
юбилеен концерт на дует "Ритон" /2012 г./
01:20
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /5 епизод/п/
01:45
Пред олтара на операта
/избрано/п/
02:15
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
/п/
03:15
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
04:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:45
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:15
Български уроци – народни танци, песни и обичаи
/п/
05:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
06:00
Михаил Букурещлиев на 80 години
музикален филм /2010 г./
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Първите български правителства /п/
07:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Шифт
Шифт /п/
09:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
11:00
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
11:30
България от край до край 6
/7 епизод/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Опознай България
Опознай България
/избрано/
13:55
Капри
Капри
сериен тв филм /51 епизод/п/
14:50
Китай: Земя на чудеса
Древна цивилизация на Синдзян /п/
15:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
15:35
Днес и утре
Днес и утре
16:05
Магна Аура, изгубеният град – Треска за злато
тв сериен филм /6 серия/
16:35
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
17:05
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /7 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Капри
Капри
сериен тв филм /52 епизод/
19:10
Начо
документален филм за Атанас Кръстев - Начо Културата /БНТ 2 Пловдив/
19:50
Европа днес
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
Световно първенство по волейбол /мъже/: Канада - Франция
пряко предаване от Русе
22:30
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
23:20
Знаете ли, че...
23:30
Церемония по връчване Наградите на Столична община за ярки постижения в областта на културата на творци от София
/запис/
00:30
Днес и утре
Днес и утре
01:00
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /6 епизод/п/
01:25
България от край до край 6
/7 епизод/п/
01:55
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Първите български правителства /втора част/п/
02:55
5 минути София
/п/
03:05
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
/п/
04:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:35
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:05
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
05:35
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:05
Родопската песен на село Кочан
фолклор
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Първите български правителства /втора част/п/
07:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Япония днес: Красотата на природата
Бреговете на езерото Бива
09:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
11:00
Опознай България
Опознай България
/избрано/п/
11:30
България от край до край 6
/8 епизод/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Български уроци – аз уча български
14:00
Сцени от модерния живот в Китай
14:10
Капри
Капри
сериен тв филм /52 епизод/п/
15:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
15:30
Америка днес
/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
17:00
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /8 епизод/
17:25
Стъпка по стъпка
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Капри
Капри
сериен тв филм /53 епизод/
19:15
Преди да се родя...Ивайло Петров
Преди да се родя...Ивайло Петров
документален филм за писателя
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Евроновини: В бъдещето
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Режим на пълномощията/п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Фатално изпълнение
Фатално изпълнение
игрален филм /Канада, 2013 г./, режиньор Джорд Ершбамер, в ролите: Никол Том, Дейвид Палфи, Стив Бейкик, Емили Улуруп и др.
00:55
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
01:25
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /7 епизод/п/
01:50
България от край до край 6
/8 епизод/п/
02:20
Преди да се родя...Ивайло Петров
Преди да се родя...Ивайло Петров
документален филм /п/
03:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
/п/
04:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:00
Пътеводител БГ
/избрано/п/
05:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:00
Ние сме България
фолклор
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Режим на пълномощията/п/
07:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Япония днес: Красотата на природата
Гората на храма Мейджи
09:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
11:00
Български уроци – аз уча български
/п/
11:30
Вечната музика
Вечната музика
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/избрано/
14:00
Капри
Капри
сериен тв филм /53 епизод/п/
14:55
Изкуството да живеем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
15:15
Днес и утре
Днес и утре
15:40
Най-големите музеи в света
Музеят Жакмар-Андре
16:05
Магна Аура, изгубеният град – Разум и алчност
тв сериен филм /7 серия/
16:35
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
17:05
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /9 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Капри
Капри
сериен тв филм /54 епизод/
19:10
А беше време...
А беше време...
документален филм за режисьора Стилиян Парушев
19:50
Футбол: Виляреал - Глазгоу Рейнджърс
среща от турнира на Лига Европа /пряко предаване от Виляреал/
21:50
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:40
Европейски маршрути
Европейски маршрути
23:00
Код червено
игрален филм /САЩ, 2000 г./, режисьор Джери Джекъбс, в ролите: Джеф Спикман, Анджи Евърхарт, Станли Камъл, Елиа Баскин и др.
00:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
01:00
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /8 епизод/п/
01:25
Вечната музика
Вечната музика
/п/
01:55
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските правителства /четвърти епизод/п/
02:55
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
/п/
03:55
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:25
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:55
Япония днес: Красотата на природата
Бреговете на езерото Бива /п/
05:10
Опознай България
Опознай България
/избрано/п/
05:35
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:05
Бисер Рачев - със скоростта на светлината
фолклор
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Българските правителства /четвърти епизод/п/
07:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
09:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
10:55
Евроновини: Бизнес планета
/п/
11:00
Парламентарен контрол
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Капри
Капри
сериен тв филм /54 епизод/п/
14:55
Япония на фокус
15:05
Пътеводител БГ
/избрано/п/
15:35
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
16:05
Магна Аура, изгубеният град – Големият блъф
тв сериен филм /8 серия/
16:35
Европа днес
16:50
Световно първенство по волейбол /мъже/: Сърбия - Франция
пряко предаване от Варна
19:00
Япония днес: Красотата на природата
Гората на храма Мейджи
19:15
Бюлетин за времето, нравите и хората
Бюлетин за времето, нравите и хората
документален филм за Райко Алексиев
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
After 4: Авторски концерт на Живко Петров
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Градостроителите на млада София
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Апокалипто
Апокалипто
игрален филм /САЩ, 2006 г./, режисьор Мел Гибсйн, в ролите: Руди Янгблъд, Далия Хернандес, Джонатан Брюър, Морис Бърдйелоухед и др. (16)
01:40
Туристически маршрути
Туристически маршрути
02:10
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /9 епизод/п/
02:35
5 минути София
/п/
02:40
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:40
Америка днес
/п/
04:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
05:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
06:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
06:30
Три алюра
Три алюра
документална поредица /3 епизод/
07:00
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
07:30
Песенен конкурс "Киното - моя любов, моя песен"
Международен фестивал за детско медийно творчество "Арлекин 2018" /1 част/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Пътеводител БГ
/избрано/п/
09:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/избрано/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев
11:00
България от край до край 3
/1 епизод/п/
11:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
13:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
14:00
Часът на вълка
Часът на вълка
игрален филм /Канада, 2002 г./, режисьор Родерик Джей Прайди, в ролите: Бърт Рейнолдс, Марте Калър, Девин Дъглас Дрюиц, Джейсън Прийстли, Джон Невил и др.
15:30
Гласове от Халоцена
документален филм
16:55
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
17:25
Знаете ли…
Знаете ли...
Храмовете на София
17:50
Миграцията на паламуда
Миграцията на паламуда
игрален филм /България, 2011 г./, режисьор Людмил Тодоров, в ролите: Христо Мутафчиев, Стефан Вълдобрев, Оля Ал-Ахмед, Ицхак Финци и др.
19:15
Часът на зрителите
Часът на зрителите
19:45
Снимка след 100 години
документален филм
20:10
По света и у нас
По света и у нас
20:25
Световно първенство по волейбол /мъже/: Полша - Франция
пряко предаване от Варна
22:30
Un Amore Cosi' Grande /Една голяма любов/
концерт на Калуди Калудов и Русенската филхармония /БНТ 2 Русе/
23:15
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:15
Америка днес
/п/
01:15
Гласове от Халоцена
документален филм /п/
02:40
Япония на фокус
/п/
02:50
Начо
документален филм /п/
03:30
Три алюра
Три алюра
документална поредица /3 епизод/п/
04:00
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/п/
04:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
05:30
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
06:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
06:30
Три алюра
Три алюра
документална поредица /4 епизод/
07:00
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
07:15
Животни по пижами
Животни по пижами
07:30
Песенен конкурс "Киното - моя любов, моя песен"
Международен фестивал за детско медийно творчество "Арлекин 2018" /2 част/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
09:00
Неделна литургия
Неделна литургия пряко предаване от Варна
10:30
Български уроци – аз уча български
/п/
11:00
Библиотеката
Библиотеката
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Шифт
Шифт
12:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване
13:00
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
14:00
Толкова отдавна те обичам
Толкова отдавна те обичам
игрален филм /Франция, Германия, 2008 г./, режисьор Филип Клодел, в ролите: Кристин Скот Томас, Елза Зилберщейн, Серж Азанависиус, Лоран Гревил и др.
15:55
Скалните манастири в България
документална поредица /БНТ 2 Русе/2 част/
16:30
Крадецът на праскови
Черно-бяло кино: "Крадецът на праскови"
игрален филм по повестта на Емилиян Станев /1964 г./, режисьор Въло Радев, в ролите: Невена Коканова, Раде Маркович, Михаил Михайлов, Наум Шопов, Иван Братанов и др.
17:55
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/избрано/
18:25
Българите в Албания
Българите в Албания
документална поредица /БНТ 2 Благоевград /2 част/
19:00
Днес и утре
Днес и утре /п/
19:30
На опера с БНТ 2: "Турандот"
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:20
Световно първенство по волейбол /мъже/: Полша - Сърбия
пряко предаване от Варна
22:30
Международен фестивал за поп и рок музика - София 2018 г.
гала вечер и награждаване на лауреатите
23:40
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:40
Толкова отдавна те обичам
Толкова отдавна те обичам
игрален филм /п/
02:35
София град
Ленти и документи: „София град“
документален филм /п/
03:30
Най-големите музеи в света
Музеят Жакмар-Андре
03:55
Пътувай с БНТ2
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Русе/п/
04:25
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:25
Скалните манастири в България
документална поредица /БНТ 2 Русе/2 част/п/
06:00
Танци от равнината
фолклор
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Градостроителите на млада София /п/
07:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
09:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Благоевград/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
11:00
Български уроци – народни танци, песни и обичаи
/избрано/п/
11:30
Пред олтара на операта
/избрано/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Пътеводител БГ
/избрано/
14:00
Капри
Капри
сериен тв филм /55 епизод/п/
15:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
16:00
Магна Аура, изгубеният град – Двубоят
тв сериен филм /9 серия/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
17:00
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /11, последен епизод/
17:25
5 минути София
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
Знаете ли…
Знаете ли...
18:20
Капри
Капри
сериен тв филм /56 епизод/
19:15
Безработни
Ленти и документи: „Безработни“
документален филм /1993 г./
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути
21:00
Евроновини: В бъдещето
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Джентълменът на българската общественост /п/
23:00
Концерт на "Ролинг Стоунс" в Куба: Луната на Хавана
01:15
Пред олтара на операта
/избрано/п/
01:45
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
01:50
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /10 епизод/п/
02:45
Афиш
Афиш
културно-информационно предаване /п/
03:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
/п/
04:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:00
Български уроци – народни танци, песни и обичаи
/п/
05:35
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:00
Пей ми песен: „Мама Гуга“
фолклор
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Джентълменът на българската общественост /п/
07:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Шифт
Шифт /п/
09:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Русе/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
11:00
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
11:30
България от край до край 6
/9, последен епизод/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Опознай България
Опознай България
/избрано/
13:55
Капри
Капри
сериен тв филм /56 епизод/п/
14:50
Очарователни погледи от Китай
/п/
15:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/п/
15:30
Магна аура - изгубеният град
Магна Аура, изгубеният град
тв сериен филм /10 и 11 серия/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
17:00
Южни хроники: Зад кулисите
документална поредица /1 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Капри
Капри
сериен тв филм /57 епизод/
19:15
Знаете ли, че…
19:30
Присъствие
Присъствие
/БНТ2 Пловдив/ филм за художника Здравко Йончев
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Европейски маршрути
Европейски маршрути
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Со кротце, со благо…държавник по време на криза /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Следотърсачът
Следотърсачът
игрален филм /САЩ, Канада, 2001 г./, режисьор Джеф Шектър, в ролите: Каспар ван Дийн, Франсоаз Робъртсън, Ръсел Уонг и др. (14)
00:55
Днес и утре
Днес и утре
01:25
Южни хроники: Традиции и маршрути
Южни хроники: Традиции и маршрути
документална поредица /11, последен епизод/п/
01:50
България от край до край 6
/9, последен епизод/п/
02:20
Бюлетин за времето, нравите и хората
Бюлетин за времето, нравите и хората
документален филм за Райко Алексиев /п/
03:05
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
/п/
04:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:35
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:05
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
05:35
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:05
Боянско настроение
фолклор
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Со кротце, со благо…държавник по време на криза /п/
07:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Япония днес: Красотата на природата
Нос Еримо на остров Хокайдо
09:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Варна/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
11:00
Опознай България
Опознай България
/избрано/п/
11:30
Българите Такада
документален филм /БНТ 2 Пловдив/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Български уроци – аз уча български
13:55
Езерата в Унианга
14:05
Капри
Капри
сериен тв филм /57 епизод/п/
15:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
15:30
Америка днес
/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
17:00
Южни хроники: Зад кулисите
документална поредица /2 епизод/
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Капри
Капри
сериен тв филм /58 епизод/
19:15
Разказвачът. Атанас Липчев — непознатият познат
Атанас Липчев - непознатият познат
документален филм /БНТ 2 Варна/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Европа днес
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Служебен дълг
Служебен дълг
игрален филм /САЩ, 2013 г./, режисьор Браян Антони Рамирес, в ролите: Джереми Рей Валдес, Уолтър Перес, Фернанда Ромеро и др. (16)
01:05
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
01:35
Южни хроники: Зад кулисите
документална поредица /1 епизод/п/
02:05
Българите Такада
документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
02:35
Знаете ли…
Знаете ли...
Храмовете на София /п/
03:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
/п/
04:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:00
Пътеводител БГ
/избрано/п/
05:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:00
Пирински войводи
фолклор /БНТ 2 Благоевград/
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Богатият, безпардонният, българинът, банкерът Буров /п/
07:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Япония днес: Красотата на природата
Пясъчните дюни на Тотори
09:00
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
сутрешен блок /БНТ 2 Пловдив/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
11:05
Български уроци – аз уча български
/п/
11:30
На опера с БНТ 2: "Турандот"
/БНТ 2 Пловдив/п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Култура.БГ
Култура.БГ
13:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/избрано/
14:00
Капри
Капри
сериен тв филм /58 епизод/п/
14:55
Изкуството да живеем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
15:35
Магна аура - изгубеният град
Магна Аура, изгубеният град
тв сериен филм /12 и 13, последна серия/
16:35
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
17:05
Южни хроники: Зад кулисите
документална поредица /3 епизод/
17:35
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:15
Капри
Капри
сериен тв филм /59 епизод/
19:15
Добър ден, море...
филм за композитора Стефан Диомов
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Евроновини: В бъдещето
21:10
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
22:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Богдан Филов /п/
23:00
По света и у нас
По света и у нас
23:25
Площад "Колумб"
Площад "Колумб"
игрален филм /САЩ, 2012 г./, режисьор Джордж Гало, в ролите: Селма Блеър, Ейми Смарт, Кевин Полак и др. (14)
00:50
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
01:15
Южни хроники: Зад кулисите
документална поредица /2 епизод/п/
01:45
Разказвачът. Атанас Липчев — непознатият познат
Атанас Липчев - непознатият познат
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
02:25
Добро утро с БНТ 2
Добро утро с БНТ 2
/п/
03:25
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
03:55
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
04:25
Почивка за влюбени в Трувил
Най-големите музеи в света: Почивка за влюбени в Трувил
документален филм /п/
04:50
Япония днес: Красотата на природата
Нос Еримо на остров Хокайдо /п/
05:05
Опознай България
Опознай България
/избрано/п/
05:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:00
Пей ми песен: Радка Кушлева
фолклор
06:30
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Богдан Филов /п/
07:30
Култура.БГ
Култура.БГ
/п/
08:30
По света и у нас
По света и у нас
08:45
Европейски маршрути
Европейски маршрути
09:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
10:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
11:00
Парламентарен контрол
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
Капри
Капри
сериен тв филм /59 епизод/п/
14:55
Пътеводител БГ
/избрано/п/
15:25
Почивка за влюбени в Трувил
Най-големите музеи в света: Почивка за влюбени в Трувил
документален филм /п/
15:50
Световно първенство по баскетбол /жени/
четвъртфинална среща - пряко предаване от Тенерифе /Испания/
18:00
По света и у нас
По света и у нас
18:20
Капри
Капри
сериен тв филм /60 епизод/
19:15
Автопортрет в гръб
документален филм за художника Лъчезар Ошавков
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Стани богат
Стани богат
тв игра /п/
21:50
Световно първенство по баскетбол /жени/
четвъртфинална среща - пряко предаване от Тенерифе /Испания/
00:00
Смъртоносно убежище
Смъртоносно убежище
игрален филм /САЩ, 2010 г./, режисьор Марк Х. Йънг, в ролите: Майкъл Мадсън, Харолд Перино, Амбър Бенсън, Джейк Бъзи и др. (16)
01:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути
02:00
Южни хроники: Зад кулисите
документална поредица /3 епизод/п/
02:30
Библиотеката
Библиотеката
/п/
03:30
Америка днес
/п/
04:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
05:00
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
05:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Тръмп подписа указ за затягане на режима на санкции срещу Русия

22:46

Тръмп подписа указ за затягане на режима на санкции срещу Русия

Тръмп подписа указ за затягане на режима на санкции срещу Русия
Американецът Кари Фукунага е режисьорът на следващия филм за Джеймс Бонд

22:14

Американецът Кари Фукунага е режисьорът на следващия филм за Джеймс Бонд

Американецът Кари Фукунага е режисьорът на следващия филм за Джеймс Бонд
42 души се удавиха при преобръщане на ферибот в Танзания

22:02

42 души се удавиха при преобръщане на ферибот в Танзания

42 души се удавиха при преобръщане на ферибот в Танзания

Филми в програмата днес
Капри

БНТ 2 | 21.09.2018 14:00

Капри

Капри
Дързост и красота 00:00:18

БНТ 1 | 21.09.2018 16:30

Дързост и красота

Дързост и красота
Бюлетин за времето, нравите и хората 00:00:30

БНТ 2 | 21.09.2018 19:15

Бюлетин за времето, нравите и хората

Бюлетин за времето, нравите и хората

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 121.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 138.5 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 128 kb)
BNT World Свали (Excel, 131.5 kb)

Свалете програмите на БНТ за следващата седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 122.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 138 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 128.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 130 kb)

РЕКЛАМА

От новините Оскверниха българска костница край Ниш, посланикът ни в Белград с остър протест