Гледайте БНТ онлайн

  • Гледайте БНТ 1 онлайн
  • Гледайте БНТ 2 онлайн
  • Гледайте БНТ HD онлайн
  • Гледайте BNT World онлайн

Бисквитки (cookies) в сайта на БНТ.

Сайтът на Българската национална телевизия използва cookies. Продължавайки да използвате сайта, Вие се съгласявате с използваните от нас бисквитки. Повече информация за бисквитките и как ги управляваме вижте в нашите общи условия.


06:00
Завръщане към началото
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/
07:25
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:55
Ние, врабчетата
детски тв сериал /5 епизод/
08:10
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:40
Япония днес
Япония днес Усет за дизайн
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:05
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Български уроци – народни танци, песни и обичаи
/п/
11:05
Пред олтара на операта
/избрано/
11:40
Многоликата Япония: Земята е само една
Лекар на дивите животни /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Златният век: "Проклятието на Симеон"
сериен тв филм /4 серия/
13:30
Пътеводител БГ
/избрано/
14:00
„Надиграй ме” за деца
танцовото шоу на България /4 сезон, 3 епизод/п/
15:15
Екология
/п/
15:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:00
Капри
Капри сериен тв филм /15 епизод/
18:55
Между лятото и есента
филм за поета Петър Андасаров /БНТ 2 Благоевград/
19:20
Резбарят - професор Кънчо Цанев
документален филм /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:30
Спирка последна
Спирка последна тв постановка /1992 г./, режисьор Петко Радилов, в ролите: Любомир Чаталов, Иво Момчев, Антон Радичев, Мая Лесичкова и др.
23:00
Ленти и документи: „Илюзионисти 78“
документален филм
23:35
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:05
Днес и утре
Днес и утре
00:35
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
01:05
Златният век: "Проклятието на Симеон"
сериен тв филм /4 серия/п/
02:05
Пред олтара на операта
/избрано/п/
02:40
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:35
Непозната земя
Непозната земя /избрано/п/
04:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
04:30
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика /п/
05:30
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:00
Заклинание
фолклор
06:40
Непозната земя
Непозната земя /избрано/
07:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/
07:30
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Ние, врабчетата
детски тв сериал /6 епизод/
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Многоликата Япония: Земята е само една
Да направим почвата здрава
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:05
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
11:00
Европа днес
11:15
България от край до край 3
/6 епизод/
11:45
Шифт
Шифт /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Златният век: "Обратният път"
сериен тв филм /5 серия/
13:30
Опознай България
Опознай България /избрано/
14:00
„Надиграй ме” за деца
танцовото шоу на България /4 сезон, 4 епизод/п/
15:05
Китай на фокус
Художникът от Уйгур
15:35
Капри
Капри сериен тв филм /15 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:25
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
17:55
Капри
Капри сериен тв филм /16 епизод/
18:50
Известният непознат Иван Стоянович /Аджелето/
Известният непознат Иван Стоянович /Аджелето/ документален филм
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
21:30
Класика, танго, джаз с Марио Хосен и приятели
концерт с участието на Марио Хосен, Мария Долорес Санчес /Испания/, Клаудиуш Баран /Полша/, Нона Кринчева, Кристина Хинова, Теодосий Спасов и др. /БНТ 2 Пловдив/
22:50
Ленти и документи: "Движение и упование"
документален филм
23:35
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:05
Днес и утре
Днес и утре
00:35
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
01:00
Златният век: "Обратният път"
сериен тв филм /5 серия/п/
02:00
България от край до край 3
/6 епизод/п/
02:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:25
Непозната земя
Непозната земя /избрано/п/
03:55
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
04:20
Екология
/п/
04:30
Америка днес
/п/
05:30
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:00
Песен, мори комитска
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя /избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/
07:25
Знаете ли, че...
/п/
07:35
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:05
Ние, врабчетата
детски тв сериал /7 епизод/
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Евроновини: В правилната посока
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:05
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Опознай България
Опознай България /избрано/п/
11:00
България от край до край 3
/7 епизод/
11:30
Днес и утре
Днес и утре
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Америка днес
13:30
Български уроци – аз уча български
14:00
„Надиграй ме” за деца
танцовото шоу на България /4 сезон, 5 епизод/п/
15:00
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото документална поредица /втора част/
15:30
Капри
Капри сериен тв филм /16 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
18:00
Капри
Капри сериен тв филм /17 епизод/
18:55
Изповед
документален филм /БНТ2 Пловдив/
19:30
Апостолът и неговият паметник
Апостолът и неговият паметник документален филм /2018 г./, режисьор Никола Бошнаков
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
20:55
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Варна/избрано/
21:25
Платено милосърдие
Платено милосърдие тв постановка по пиесата на Кшищов Зануси и Едуард Жебровски, /1996 г./, режисьор Георги Дюлгеров, в ролите: Цветана Манева, Снежина Петрова и Таня Шахова
22:30
Ленти и документи: „Легенди за Левски“
документален филм
23:30
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети документална поредица, Франция /п/
00:00
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
00:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /избрано/п/
01:00
Америка днес
/п/
02:00
България от край до край 3
/7 епизод/p/
02:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:25
Непозната земя
Непозната земя /избрано/п/
03:55
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
04:20
Известният непознат Иван Стоянович /Аджелето/
Известният непознат Иван Стоянович /Аджелето/ документален филм /п/
05:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:00
Балканско колело
фолклор
06:40
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
07:10
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:35
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:05
Ние, врабчетата
детски тв сериал /8 епизод/
08:20
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:50
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
документална поредица
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Български уроци – аз уча български
/п/
11:10
България от край до край 3
/8 епизод/
11:40
Знаете ли…
Знаете ли…
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Умно село /90 години от рождението на актрисата Мария Русалиева/
Животите на Мария Русалиева /1 част/
13:15
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
13:45
Знаете ли, че...
14:00
„Надиграй ме” за деца
танцовото шоу на България /4 сезон, 6 епизод/п/
15:05
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
документална поредица /трета, последна част/
15:35
Капри
Капри
сериен тв филм /17 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
18:00
Капри
Капри
сериен тв филм /18 епизод/
19:00
В търсене на Списаревски
В търсене на Списаревски
документален филм
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
21:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
22:30
Измъкване
Измъкване
игрален филм /САЩ, 2015 г./, режисьор Стивън Милър, в ролите: Брус Уилис, Келън Луц, Джина Карано и др. (14)
00:00
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
00:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/избрано/п/
01:00
Измъкване
Измъкване
игрален филм /п/ (14)
02:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:30
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
04:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:25
В търсене на Списаревски
В търсене на Списаревски
документален филм /п/
05:25
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
05:55
Под бор столетен
фолклор
06:25
Непозната земя
Непозната земя /избрано/
06:55
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/
07:25
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:55
Ние, врабчетата
детски тв сериал /9 епизод/
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Красотата на природата
Островите Огасавара
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Евроновини: В правилната посока
09:30
Истории от Тютюневия град
Истории от Тютюневия град документален филм, 2009 г. /БНТ 2 Пловдив/
10:20
Време за губене
Време за губене /БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:50
Европейски маршрути
Европейски маршрути
11:00
Парламентарен контрол
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
„Надиграй ме” за деца
танцовото шоу на България /4 сезон, 7 епизод/п/
15:05
Туризмът №1: Мистика, слънце и дружба между народите
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
15:35
Капри
Капри сериен тв филм /18 епизод/п/
16:30
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:00
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:30
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
18:00
ИСТОРИЯ.BG
История.bg Мечтател безумен - образ невъзможен /п/
19:00
Живата книга
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
19:25
В плен на Терпсихора /110 години от рождението на хореографа Асен Манолов/
документален филм /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Пловдив/избрано/
21:30
Часът на българската музика
Часът на българската музика Йордан Караджов
22:30
Време за любов
Време за любов игрален филм /Турция, България, 2004 г./, режисьор Али Йозген Тюрк, в ролите: Хулия Авшар, Халил Ергюн, Бирол Юнел, Зеки Алася и др.
00:20
Туристически маршрути
Туристически маршрути
00:50
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /избрано/п/
01:20
ИСТОРИЯ.BG
История.bg Мечтател безумен - образ невъзможен /п/
02:20
Пътеводител БГ
/избрано/п/
02:50
Истории от Тютюневия град
Истории от Тютюневия град документален филм /БНТ 2 Пловдив/п/
03:40
Непозната земя
Непозната земя /избрано/п/
04:10
Часът на зрителите
Часът на зрителите /избрано/п/
04:40
Живата книга
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
05:05
В плен на Терпсихора
документален филм /БНТ 2 Русе/п/
05:40
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
06:10
Специалитетите на Бабет
Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване /8 епизод/
06:35
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
07:05
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
07:35
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
08:05
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
08:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:00
Пътеводител БГ
/избрано/п/
09:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
11:00
България от край до край 4
/8 епизод/п/
11:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
12:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Призваният свещеник
документален филм, 2018 г. /БНТ 2 Русе/
13:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
14:00
Време за любов
Време за любов
игрален филм /п/
15:55
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
гост Гуна Иванова /п/
16:35
Красотата на природата
Островите Огасавара /п/
16:50
Туризмът №1: Царицата на Черно море
/БНТ 2 Варна/
17:15
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
17:45
Геният
Геният
сериен тв филм /4 епизод/ (12)
18:35
От признателните потомци
От признателните потомци
документален филм
19:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Нокаут
Нокаут
игрален филм /Канада, САЩ, 2011 г./, режисьор Ан Уийлър, в ролите: Стив Остин, Джанен Кидър, Ема Грабински, Шон Дивайн и др.
22:20
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
23:20
Геният
Геният
сериен тв филм /4 епизод/п/ (12)
00:10
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
00:40
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/п/
01:10
Ленти и документи: „Легенди за Левски“
документален филм /п/
02:10
Спирка последна
Спирка последна
тв постановка /п/
03:40
Япония днес
Япония днес Усет за дизайн /п/
04:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
05:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Туризмът №1: Царицата на Черно море
/БНТ 2 Варна/п/
06:00
Специалитетите на Бабет
Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване /9 епизод/
06:25
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/п/
06:55
5 минути София
07:05
Китай на фокус
Художникът от Уйгур /п/
07:35
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
08:05
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
08:35
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
09:00
Духовна обител: Покровителят на пчелите
/БНТ 2 Пловдив/
09:30
Изкуството да живеем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
10:00
Метафора
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Български уроци – аз уча български
/п/
11:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
12:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Шифт
Шифт
12:45
Япония на фокус
13:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
14:00
Нокаут
Нокаут
игрален филм /п/
15:35
Концерт на Стефан Диомов
/2016 г./
17:15
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/
17:40
Геният
Геният
сериен тв филм /5 епизод/
18:30
Америка днес
/п/
19:30
На опера с БНТ 2: "Любовен еликсир" от Доницети
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Не искам да си отиваш
Не искам да си отиваш
игрален филм /Франция, 2007 г./, режисьор Бернар Жанжан, в ролите: Ришар Бери, Жюдит Годреш, Жюлиен Боаселие и др.
22:10
Давид Дорантес и Теодосий Спасов проект
Музикален фестивал "Жълтите павета"
23:15
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
00:15
Геният
Геният
сериен тв филм /5 епизод/п/
01:05
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
01:30
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:55
Не искам да си отиваш
Не искам да си отиваш
игрален филм /п/
03:20
Световните градове на България
Западната порта на Източната Римска империя /п/
04:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
06:00
Ансамбъл "Филип Кутев"
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:30
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Ние, врабчетата
детски тв сериал /10 епизод/
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Знаете ли, че...
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:05
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Български уроци – народни танци, песни и обичаи
/п/
11:05
Пред олтара на операта
/избрано/
11:35
Япония днес
Япония днес
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Златният век: "Ханково правосъдие"
сериен тв филм /6 серия/
13:30
Пътеводител БГ
/избрано/
14:00
„Надиграй ме” за деца
танцовото шоу на България /4 сезон, 8 епизод - финал/п/
15:55
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
16:55
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:25
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:50
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
18:20
Капри
Капри
сериен тв филм /19 епизод/
19:10
Варна - сцена, която сбъдва мечти
документален филм /БНТ 2 Варна/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
21:30
Дон Жуан или любовта към геометрията
Дон Жуан или любовта към геометрията
тв постановка /1981 г./, режисьор Светлана Пейчева, в ролите: Йосиф Сърчаджиев, Коста Цонев, Лора Кремен, Михаил Михайлов, Леда Тасева, Рут Спасова, Сашка Братанова и др. /първа и втора част/
23:25
Ленти и документи: „Неосветеният храм“
документален филм
00:00
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
00:30
Днес и утре
Днес и утре
01:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
01:30
Златният век: "Ханково правосъдие"
сериен тв филм /6 серия/п/
02:30
Пред олтара на операта
/избрано/п/
03:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
04:00
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
04:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
05:00
Иде нашенската музика
Иде нашенската музика
/п/
05:40
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:10
Песен моя, магия моя
фолклор
06:40
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
07:10
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:35
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Ние, врабчетата
детски тв сериал /11 епизод/
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Япония на фокус
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:05
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
11:05
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
11:15
България от край до край 3
/9, последен епизод/
11:45
Шифт
Шифт /п/
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Златният век: "Печелене на време"
сериен тв филм /7 серия/
13:30
Опознай България
Опознай България
/избрано/
13:55
„Надиграй ме” за деца
танцовото шоу на България /4 сезон, 9 епизод - концерт на щастливите загубили/п/
15:30
Капри
Капри
сериен тв филм /19 епизод/п/
16:25
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
16:55
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:25
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
17:55
Капри
Капри
сериен тв филм /20 епизод/
18:50
Вапцаров. Пет разказа за един разстрел
Вапцаров. Пет разказа за един разстрел
документален филм
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
21:25
Севилският бръснар - опера от Джоакино Росини
Моцартови празници Правец 2016 г.
23:00
Ленти и документи: "Храмът - паметник"
документален филм
23:40
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
00:05
Днес и утре
Днес и утре
00:35
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
01:00
Златният век: "Печелене на време"
сериен тв филм /7 серия/п/
02:00
България от край до край 3
/9, последен епизод/п/
02:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:25
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
03:55
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:20
Европа днес
/п/
04:30
Америка днес
/п/
05:30
Днес и утре
Днес и утре /п/
06:00
Всеки камък е сълза
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:25
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
07:55
Ние, врабчетата
детски тв сериал /12, последен епизод/
08:10
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:40
Евроновини: В правилната посока
/п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Опознай България
Опознай България
/избрано/п/
11:05
България от край до край 4
/1 епизод/
11:40
Европейски маршрути
Европейски маршрути
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Америка днес
13:30
Български уроци – аз уча български
14:00
„Надиграй ме”
танцовото шоу на България /5 сезон, 1 епизод/п/
15:20
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
15:30
Капри
Капри
сериен тв филм /20 епизод/п/
16:25
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
16:55
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:25
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
17:55
Капри
Капри
сериен тв филм /21 епизод/
18:50
Бояджана
Бояджана /85 години от рождението на художника Георги Бояджиев/
документален филм /БНТ2 Пловдив/
19:30
Първият прозорец
Първият прозорец
документален филм за Елиас Канети /БНТ 2 Русе/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
21:30
Двубой
Двубой
тв постановка по пиесата на Иван Вазов /2002 г./, режисьор Димитър Шарков, в ролите: Мариус Куркински, Виктор Калев, Кръстьо Лафазанов, Койна Русева, Валентин Танев и др.
22:50
Ленти и документи: „Кръстан Дянков“
документален филм
23:30
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
00:00
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
00:30
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:00
Америка днес
/п/
02:00
България от край до край 4
/1 епизод/п/
02:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
03:25
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
03:55
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:20
Вапцаров. Пет разказа за един разстрел
Вапцаров. Пет разказа за един разстрел
документален филм /п/
05:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:00
Пей ми песен: Дико Илиев
Пей ми песен - Дико Илиев
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:25
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Приказки от двора на баба Тодора
детски тв сериал
08:15
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:45
Пътуване в миналото
Пътуване в миналото
документална поредица /п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
10:10
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:40
Български уроци – аз уча български
/п/
11:10
България от край до край 4
/2 епизод/
11:40
Знаете ли…
Знаете ли…
12:00
По света и у нас
По света и у нас
12:30
Умно село
Умно село
Животите на Мария Русалиева /2 част/
13:20
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
13:50
„Надиграй ме”
танцовото шоу на България /5 сезон, 2 епизод/п/
15:10
Под вълните на Черно море
15:30
Капри
Капри
сериен тв филм /21 епизод/п/
16:25
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
16:55
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:20
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
17:50
Капри
Капри
сериен тв филм /22 епизод/
18:40
Монолог в картини
документален филм за художника Владимир Пешев /1989 г./
19:05
Последните седем години от живота на Людмила Живкова
документален филм /2005 г./
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
21:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /п/
22:30
Критична точка
Критична точка
игрален филм /САЩ, Япония, 1991 г./, режисьор Катрин Бигълоу, в ролите: Киану Рийвс, Патрик Суейзи, Лори Пети и др. (14)
00:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век
01:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/п/
01:30
Критична точка
Критична точка
игрален филм /п/ (14)
03:30
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
04:30
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
05:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
05:30
Изкуството на 21 век
Изкуството на 21 век /п/
06:00
Село Янково - Самотният корен на Огражден
фолклор
06:30
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/
07:00
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
07:30
Раздвижи се с БНТ 2
/БНТ 2 Русе/избрано/
08:00
Приказки от двора на баба Тодора
детски тв сериал
08:20
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
08:50
Под вълните на Черно море
Под вълните на Черно море /п/
09:00
По света и у нас
По света и у нас
09:10
Евроновини: Поколението на новото хилядолетие
09:25
180 години родолюбие - църквата "Света Троица" в Банско
документален филм /БНТ 2 Благоевград/
10:05
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:35
Днес и утре
Днес и утре
11:00
Парламентарен контрол
Парламентарен контрол пряко предаване от Народното събрание
14:00
„Надиграй ме”
танцовото шоу на България /5 сезон, 3 епизод/п/
15:20
Туризмът №1: Царицата на Черно море
/БНТ 2 Варна/п/
15:45
Капри
Капри
сериен тв филм /22 епизод/п/
16:35
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/
17:05
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция
17:35
Пътувай с БНТ 2
/БНТ 2 Варна/избрано/
18:05
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Борис Трети - народният цар /п/
19:05
Князът
Князът
документален филм за княз Александър Батенберг
19:30
Призваният свещеник
документален филм /БНТ 2 Русе/п/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:45
Спортни новини
Спортни новини
21:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/
21:25
Часът на българската музика
Часът на българската музика
Коцето Калки
22:25
Значка на честта
Значка на честта
игрален филм /САЩ, 2015 г./, режисьор Агустин, в ролите: Мена Сувари, Джеси Брадфорд, Локлин Мънро, Хейли Дъф, Наташа Хенстридж, Мартин Шийн и др. (12)
00:00
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
00:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути
01:00
Абсурдите с БНТ 2
Абсурдите с БНТ 2 /БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
01:25
ИСТОРИЯ.BG
История.bg
Борис Трети - народният цар /п/
02:25
Пътеводител БГ
/избрано/п/
02:55
180 години родолюбие - църквата "Света Троица" в Банско
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
03:35
Непозната земя
Непозната земя
/избрано/п/
04:05
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/п/
04:35
Евроновини: В правилната посока
/п/
04:50
Бояджана
документален филм /БНТ2 Пловдив/п/
05:30
Туристически маршрути
Туристически маршрути /п/
06:00
Специалитетите на Бабет
Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване /10 епизод/
06:25
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /п/
06:55
Под вълните на Черно море
07:05
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
07:35
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
08:05
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
08:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/
09:00
Пътеводител БГ
/избрано/п/
09:30
Български уроци - народни танци, песни и обичаи
/п/
10:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/
11:00
България от край до край 2
/1 епизод/п/
11:30
Време за губене
Време за губене
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
12:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Световните градове на България
Плевен - вълни по равнината
13:15
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
14:15
Значка на честта
Значка на честта
игрален филм /п/ (12)
15:55
Неврокопска съкровищница
концерт /БНТ 2 Благоевград/
17:05
Туризмът №1: От Царевград Търнов до столица на културата
/БНТ 2 Варна/
17:40
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
18:10
Геният
Геният
сериен тв филм /6 епизод/
19:00
Джаз под звездите на Деветашкото плато
документален филм /БНТ 2 Русе/
19:30
Часът на зрителите
Часът на зрителите
/избрано/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Ново 10 +2
музикална класация
21:45
Валенса: Човек на надеждата
Валенса: Човек на надеждата
игрален филм /Полша, 2013 г./, режисьор Анджей Вайда, в ролите: Лех Валенса, Роберт Венцевич, Агнешка Гроховска, Ориана Фалачи и др.
23:45
Добър ден с БНТ 2
/избрано/п/
00:45
Геният
Геният
сериен тв филм /6 епизод/п/
01:35
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Благоевград/избрано/п/
02:05
Ленти и документи: „Неосветеният храм“
документален филм /п/
02:40
Двубой
Двубой
тв постановка /п/
04:00
Рецепта за култура
Рецепта за култура
токшоу с Юрий Дачев /избрано/п/
04:55
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
05:25
Туризмът №1: От Царевград Търнов до столица на културата
/БНТ 2 Варна/п/
06:00
Специалитетите на Бабет
Специалитетите на Бабет
кулинарно предаване /11 епизод/
06:25
Пътешествия
Пътешествия
документална поредица /избрано/п/
06:55
180 години родолюбие - църквата "Света Троица" в Банско
документален филм /БНТ 2 Благоевград/п/
07:35
Сагуа - сиамската котка
Сагуа - сиамската котка
анимационен филм
08:05
Сийбърт
Сийбърт
анимационен филм
08:35
Сребристият жребец
Сребристият жребец
сериен тв филм
09:00
Духовна обител: Араповски манастир
/БНТ 2 Пловдив/
09:30
Изкуството да живеем
/БНТ 2 Благоевград/избрано/
10:00
Метафора
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
10:30
Български уроци – аз уча българскики
/п/
11:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
12:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
12:30
Шифт
Шифт
12:45
Япония на фокус
13:00
Добър ден с БНТ 2
/избрано/
14:00
Валенса: Човек на надеждата
Валенса: Човек на надеждата
игрален филм /п/
16:00
Концерт на дует "Авеню"
Празници на изкуствата "Аполония 2015"
17:10
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Пловдив/избрано/
17:40
Геният
Геният
сериен тв филм /7 епизод/
18:30
Америка днес
/п/
19:30
На опера с БНТ 2: "Нестинарка" от Марин Големинов
/БНТ 2 Пловдив/
20:00
По света и у нас
По света и у нас
20:30
Спортни новини
Спортни новини
20:45
Дийпан
Дийпан
игрален филм /Франция, 2015 г./, режисьор Жак Одиар, в ролите: Антонитасан Джесутасан, Калиесуари Сринивасан, Клаудин Винансидамби и др. (14)
22:35
Добър ден с БНТ 2
Добър ден с БНТ 2
/п/
23:35
Геният
Геният
сериен тв филм /7 епизод/п/
00:25
Отвъдморски сюжети
Отвъдморски сюжети
документална поредица, Франция /п/
00:55
Пътувай с БНТ 2: Етно
/БНТ 2 Варна/избрано/п/
01:25
Дийпан
Дийпан
игрален филм /п/ (14)
03:15
Световните градове на България
Плевен - вълни по равнината /п/
04:00
Библиотеката
Библиотеката
/п/
05:00
Ай да идем
Ай да идем
/БНТ 2 Благоевград/п/
05:30
Децата.com
Децата.com
детско предаване /БНТ 2 Русе/п/

РЕКЛАМА

БНТ новини Още новини
Временно е затворен за движение Проходът на Републиката

16:30

Временно е затворен за движение Проходът на Републиката

Временно е затворен за движение Проходът на Републиката
Археолози откриха уникален за България оловен печат край Лютица

16:17

Археолози откриха уникален за България оловен печат край Лютица

Археолози откриха уникален за България оловен печат край Лютица
КНСБ поиска увеличение на заплатите в бюджетната сфера

16:01

КНСБ поиска увеличение на заплатите в бюджетната сфера

КНСБ поиска увеличение на заплатите в бюджетната сфера

Филми в програмата днес
Капри

БНТ 2 | 23.07.2018 16:25

Капри

Капри
Пътешествия

БНТ 2 | 23.07.2018 16:55

Пътешествия

Пътешествия
Отвъдморски сюжети

БНТ 2 | 23.07.2018 17:25

Отвъдморски сюжети

Отвъдморски сюжети

Свалете програмите на БНТ за тази седмица

БНТ 1 Свали (Excel, 80.5 kb)
БНТ 2 Свали (Excel, 95 kb)
БНТ HD Свали (Excel, 123.5 kb)
BNT World Свали (Excel, 108 kb)

РЕКЛАМА

От новините Порожанов: Втори проби трябва да се вземат от всички стада в зоната от 20 км